خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

[caption id="attachment_2497" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

همانگونه که در بخش قبل بیان شد در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی موارد مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت از مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه مقاله هر کدام از این موارد را یک به یک توضیح خواهیم داد.

  1. نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی
  2. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی
  3. سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی
  4. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی
  5. ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان آذربایجانشرقی

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

همانگونه که بخش های مختلف بیان نموده ایم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی و تمامی مراحل مربوط به این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی  www.azmoon.medu.ir  اقدام نمود. تمامی مراحل مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق همین سایت انجام میگیرد . در بخش بعدی این مقاله در زمینه نحوه اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی توضیحاتی خواهیم داد.

نحوه دریافت و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان آذربایجانشرقی شرکت نموده اند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارساستعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی  www.azmoon.medu.ir  مراجعه نمایند. از این رو نتایج آزمون تیزهوشان به صورت استانی اعلام نمی گردد. بنابراین سایت اعلام نتایج استانی به هیج عنوان نداریم.

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان لیست پذیرفته شدگان به صورت کلی در سایتی اعلام نمی شود. بلکه نتیجه آزمون به صورت فردی و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصی داوطلب اعلام می شود. از این رو داوطلبان برای ورود به پنل شخصی خود به این قسمت باید مراجعه نمایند.

[caption id="attachment_2498" align="aligncenter" width="600"] نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی[/caption]

با وارد نمودن این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود و می تواند نتیجه آزمون خود را دریافت نماید. در این قسمت اطلاعات شخصی داوطلب را می توان مشاهده نمود. در زیر ستون وضعیت قبولی مشخص می شود که داوطلب در آزمون قبول شده است و یا نه. همچنین با کلیک بر روی گزینه مدیریت داوطلب در صورت قبولی می تواند نام مدرسه که در آن قبول شده است را مشاهده نماید و برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند در این بخش کارنامه داوطلب را می توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی معمولا زمان خاصی از قبل تعیین نمی شود ولی بر اساس روال گذشته و سنوات قبل می توان گفت که نتایج این آزمون معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir  براساس دستورالعملی که در بخش قبل بیان نموده ایم با ورود به پنل شخصی هر داوطلب اطلاع رسانی می شود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج داوطلبان در صورتی که هر کدام از داوطلبان بنا به هر دلیلی حد نصاب لازم را بدست نیاورده باشند می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی با ورود به پنل کاربری داوطلب و کلیک بر روی گزینه اعتراض داوطلبان و ارائه توضیحاتی در زمینه دلایل اعتراض خود درخواست بررسی دوباره کارنامه خود را ارائه نمایند.

[caption id="attachment_2499" align="aligncenter" width="600"] اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان[/caption]

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان آذربایجانشرقی

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی و اعلام قبولی داوطلب در آزمون ورودی از آنجایی که در کارنامه قید می گردد که داوطلب در کدام مدرسه مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی با توچه به جدول زمانبندی اعلام شده از سوی مدارس با در دست داشتن مدارک اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوری اقدام شود.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی بنا به هر دلیلی داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام نکند این عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصیل در مدرسه به حساب می آید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید سپید در ارتباط باشید.

آدرس مدارس تیزهوشان استان آذربایجانشرقی

ردیف منطقه نام مدرسه مقطع آدرس و شماره تلفن
۱ ۱ تیزهوشان پسرانه شهید فهمیده متوسطه دوره اول خ امام خمینی  روبروی دبستان خیابانی
۳۵۲۶۴۹۱۳
۲ ۱ تیزهوشان دخترانه الزهراء متوسطه دوره اول خ امام خمینی  کوی شهید غلامی
۳۳۳۴۵۱۹۷
۳ ۱ تیزهوشان دخترانه فرزانگان متوسطه دوره اول بلوار نیایش
۳۳۳۱۹۵۵۶
۴ ۱ تیزهوشان پسرانه مباشر اصل متوسطه دوره اول شهرک امام کوی البرز
۵ ۲ تیزهوشان پسرانه امیرالمومنین متوسطه دوره اول ولیعصر (عح) ـ خیابان شهریار
۳۳۳۰۰۲۲۰
۶ ۳ تیزهوشان پسرانه پروفسور هشترودی متوسطه دوره اول خ رسالت کوی شهید رجایی
۵۵۵۹۵۰۰
۷ ۳ تیزهوشان پسرانه علامه امینی متوسطه عمومی خیابان طالقانی ایستگاه لاله زار- جنب استخر طالقانی
۳۵۵۷۶۵۵۳
۸ ۳ تیزهوشان دخترانه معراج متوسطه دوره اول آبادانی مسکن جنب بهزیستی فیاض بخش
۹ ۴ تیزهوشان پسرانه کمال متوسطه عمومی جاده ائل گلی  کوی الهی پرست ۱۸ متری دوم
۳۳۲۸۰۸۵
۱۰ ۵ تیزهوشان پسرانه قدس متوسطه میدان ساعت پشت اداره کل ثبت
۵۲۳۹۷۹۹
۱۱ ۵ تیزهوشان دخترانه طلعت متوسطه عمومی شمس تبریزی ایستگاه گرو
۵۲۴۳۹۸۴
۱۲ ۵ تیزهوشان پسرانه کریم مردانی آذر متوسطه خیابان شمس تبریزی جنب دبیرستان استعدادهای درخشان شهریار ۳۵۲۳۶۰۳۰
۱۳ ۵ تیزهوشان دخترانه سردار ملی متوسطه شمس تبریزی ایستگاه گرو
۳۲۳۳۲۴۱۹

داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس تیزهوشان استان آذربایجانشرقی با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

منبع:

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی

 برچسب ها : اعلام نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجانشرقی، نتایج آزمون تیزهوشان آذربایجان شرقیَ، تیزهوشان آذربایجان شرقی، مشاوره سپید,

+ نوشته شده در دوشنبه 24 ارديبهشت 1397 توسط سپید |