خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز - www.azmoon.medu.ir

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز - www.azmoon.medu.ir

نتایج آزمون تیزهوشان البرز

داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان البرز با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

[caption id="attachment_2563" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز

همانگونه که در بخش قبل بیان شد در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز موارد مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت از مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه مقاله هر کدام از این موارد را یک به یک توضیح خواهیم داد.

  1. نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان البرز
  2. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز
  3. سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز
  4. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان البرز
  5. ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان البرز

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز

همانگونه که بخش های مختلف بیان نموده ایم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز و تمامی مراحل مربوط به این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی  www.azmoon.medu.ir  اقدام نمود. تمامی مراحل مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق همین سایت انجام میگیرد . در بخش بعدی این مقاله در زمینه نحوه اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان البرز توضیحاتی خواهیم داد.

نحوه دریافت و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز

داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان البرز شرکت نموده اند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی  www.azmoon.medu.ir  مراجعه نمایند. از این رو نتایج آزمون تیزهوشان به صورت استانی اعلام نمی گردد. بنابراین سایت اعلام نتایج استانی به هیج عنوان نداریم.

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان لیست پذیرفته شدگان به صورت کلی در سایتی اعلام نمی شود. بلکه نتیجه آزمون به صورت فردی و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصی داوطلب اعلام می شود. از این رو داوطلبان برای ورود به پنل شخصی خود به این قسمت باید مراجعه نمایند.

[caption id="attachment_2564" align="aligncenter" width="600"]نتایج آزمون تیزهوشان البرز نتایج آزمون تیزهوشان البرز[/caption]

با وارد نمودن این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود و می تواند نتیجه آزمون خود را دریافت نماید. در این قسمت اطلاعات شخصی داوطلب را می توان مشاهده نمود. در زیر ستون وضعیت قبولی مشخص می شود که داوطلب در آزمون قبول شده است و یا نه. همچنین با کلیک بر روی گزینه مدیریت داوطلب در صورت قبولی می تواند نام مدرسه که در آن قبول شده است را مشاهده نماید و برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند در این بخش کارنامه داوطلب را می توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز

برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز معمولا زمان خاصی از قبل تعیین نمی شود ولی بر اساس روال گذشته و سنوات قبل می توان گفت که نتایج این آزمون معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir  براساس دستورالعملی که در بخش قبل بیان نموده ایم با ورود به پنل شخصی هر داوطلب اطلاع رسانی می شود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان البرز

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج داوطلبان در صورتی که هر کدام از داوطلبان بنا به هر دلیلی حد نصاب لازم را بدست نیاورده باشند می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان البرز با ورود به پنل کاربری داوطلب و کلیک بر روی گزینه اعتراض داوطلبان و ارائه توضیحاتی در زمینه دلایل اعتراض خود درخواست بررسی دوباره کارنامه خود را ارائه نمایند.

[caption id="attachment_2565" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان البرز اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان البرز[/caption]

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان البرز

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز و اعلام قبولی داوطلب در آزمون ورودی از آنجایی که در کارنامه قید می گردد که داوطلب در کدام مدرسه مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی با توچه به جدول زمانبندی اعلام شده از سوی مدارس با در دست داشتن مدارک اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوری اقدام شود.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی بنا به هر دلیلی داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام نکند این عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصیل در مدرسه به حساب می آید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید سپید در ارتباط باشید.

آدرس مدارس تیزهوشان استان البرز

ردیف

منطقه/

ناحیه

نام مدرسه جنسیت آدرس /تلفن
1 کرج 1 طلایه داران 1 پسرانه

کرج 45متری کاج (بسیج) روبروی بانک ملی عظیمیه خ نیکنژادی

تلفن 2506565

2 کرج 2 پروین اعتصامی دخترانه کرج خیابان شهید صدوقی (ساسانی) جنب دبیرستان شهید صدوقی 2801902
3 کرج 4 فلق پسرانه مهرشهر-فاز4-خیابان 412غربی-تلفن 3533200-3502051
4 ساوجبلاغ امام جعفرصادق (ع) پسرانه شهرجدیدهشتگرد-بلوار انقلاب اسلامی بالاتراز پاسگاه نبش خیابان کارگر-تلفن :31-4261230
5 ساوجبلاغ دکتر هاشمی صالحی دخترانه هشتگرد-شهرک بعثت خیابان هدایت ، هدایت 6 غربی جنب مدرسه محمد باقر دهقان
6 کرج 3 شهید سلطانی پسرانه

کرج میدان آزادگان خیابان شهید مطهری خیابان شهیدسلمان ساوجی

2521242

7 کرج 3 فرزانگان دخترانه کرج میدان آزادگان خیابان شهید مطهری جنب اداره آموزش وپرورش ناحیه 3 کرج-2517720

داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز و کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس تیزهوشان استان البرز با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 منبع:

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز - www.azmoon.medu.ir

 برچسب ها : اعلام نتایج آزمون تیزهوشان البرز، نتایج آزمون تیزهوشان البرز، آزمون تیزهوشان البرز، تیزهوشان البرز، مشاوره تخصصی سپید,

+ نوشته شده در دوشنبه 24 ارديبهشت 1397 توسط سپید |