خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

سپید گروه آموزشی سپید مرکز مشاوره تحصیلی

نتایج علمی کاربردی

 

پس از ثبت نام علمی کاربردی یکی از مهمترین موارد برای داوطلبانی که ثبت نام نموده اند نتایج علمی کاربردی می باشد. چرا که پس از اتمام مراحل ثبت نام داوطلبان بایستی منتظر نتیجه ثبت نام خود باشند. به همین سبب در این زمینه سوالات متعددی برای این دسته از داوطلبان مطرح می باشد. این سوالات در زمینه های مختلفی می باشد که این مطلب برای پاسخگویی و همچنین رفع ابهامات احتمالی داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی نوشته شده است. از این رو به این دسته از داوطلبان توصیه می گردد ادامه این مطلب را برای این منظور مطالعه نمایند.

 




ادامه مطلب
برچسب ها : سپید، مشاوره تحصیلی، دانشگاه علمی کاربردی، نتایج علمی کاربردی، مشاوره تخصصی سپید,

+ نوشته شده در دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 توسط سپید |

نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

یکی از مواردی که ممکن است برای دنشجویان در حال تحصیل دانشگاه آزاد اتفاق بیوفتد در زمینه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد است. دانشجویانی که بنا به هر دلیلی تمایل دارند دانشگاه خود را تغییر دهند می توانند با استفاده از این مورد محل دانشگاهی خود را تغییر دهند. نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دارای شرایط و ضوابط خاص خود است. از این رو داوطلبان بایستی ابتدا نسبت به این شرایط اطلاع حاصل نمایند و پس از آن برای این مورد اقدام نمایند. در این مقاله توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

 




ادامه مطلب
برچسب ها : سپید، مشاوره تحصیلی، مشاوره تخصصی سپید، دانشگاه آزاد، نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد بدون کنکور، ثبت نام دانشگاه آزاد،,

+ نوشته شده در دوشنبه 10 ارديبهشت 1397 توسط سپید |

صفحه قبل 1 ... 36 37 38 39 صفحه بعد